Kilka słów o firmie

Ozonowanie Olsztyn

Ozonowanie Olsztyn to marka firmy FHU Adi Trade Andrzej Iwaszko, specjalizująca się w profesionalnej obsłudze firm i osób prywatnych w zakresie ozonowania, transportem krajowym i zagranicznym.


Wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam lepiej poznać potrzeby naszych klientów oraz zaoferować usługi na przystosowanym do rynku poziomie cen. Nasi pracownicy regularnie podnoszą swoje kwalifikacje poprzez udział w konferencjach i szkoleniach, dzięki czemu żadne pytanie klienta nie pozostanie bez odpowiedzi.

Stała współpraca z ośrodkami naukowymi oraz szereg przeprowadzonych badań potwierdza skuteczność stosowanej przez nas metody dezynfekcji, a wykorzystanie urządzeń od rodzimych producentów umacnia nas w przekonaniu, że polskie firmy mogą spokojnie zaoferować usługi na światowym poziomie.

Jesteśmy otwarci na stałą współpracę- każdy klient traktowany jest przez nas indywidualnie. Doświadczenie nauczyło nas, że najlepsze efekty otrzymuje się podczas regularnych działań, dlatego też oferujemy nasze usługi w usłudze abonamentowej (opartej o stałą współpracę). Prosimy skorzystać z formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce kontakt

Oto lista firm, które skorzystały z naszej atrakcyjnej indywidualnej kompleksowej oferty ozonowania.

Ponad 100 klientów z całej Polski. Oto część firm, z którymi nawiązaliśmy współpracę.

Jeżeli mają Państwo pytania, uwagi, wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.

Odpowiemy na każde pytanie. Zapraszamy do współpracy.