Ozonowanie dla firm i przedsiębiorstw.

Wykorzystanie generatora ozonu zdezynfekuje również powietrze w pomieszczeniu jak i jego wyposażenie, ograniczając ryzyko zakażenia bakteryjnego, wirusowego. Ozonowanie nie tylko sterylizuje pomieszczenie, ale również całkowicie usuwa pleśń i grzyby. Zastosowanie ozonu do kanałów nawiewnych wentylacji i klimatyzacji powoduje ograniczenie do zera groźby wystąpienia Legionellozy, jak wiemy najpoważniejszego czynnika zakaźnego na przykład w hotelarstwie.

Ozonowanie w hotelarstwie.

Menadżerowie zdają sobie sprawę, że głównym czynnikiem niezadowolenia wśród gości hotelowych jest niewystarczająca czystość. Klienci najczęściej skarżą się na nieprzyjemny zapach dywanów, zasłon, zapach dymu papierosowego, czy perfum. Są to czynniki bardzo trudne do wyeliminowania tradycyjnymi metodami, dlatego też coraz częściej stosuje się bezpieczą metodę ozonowania pokoi hotelowych. Ozonowanie jest najskuteczniejszym sposobem gwarantującym najwyższy poziom higieny i czystości, pozostawiając w tyle tradycyjne metody, a zwłaszcza zastosowania chemii czyszczącej.

Zastosowanie ozonatorów w hotelarstwie pozwoli Państu osiągnąć maksymalne zadowolenie klientów, a zdezynfekowane pokoje hotelowe staną się ważnym atutem na konkurecyjnym rynku hotelarskim w Polsce.

Ozonowanie siłowni i klubów fitness.

Ozonowanie pamieszczeń siłowni oraz klubów fitness pozwala całkowicie pozbyć się zapachu potu oraz usunąć wszelkie ogniska bakterii oraz wirusów. Podczas ćwiczeń człowiek wydziela pot, który poza nieprzyjemnym zapachu jest również pożywką dla wszelkich mikroustrojów. Zagwarantowanie maksymalnej czystości z wykorzystaniem ekologicznych i bezpiecznych metod ozonowania pomieszczeń pozwoli poprawić jakość powietrza w siłowni. Ważną cechą ozonowania jest fakt, że ozon usuwa nieprzyjemny zapach, a nie go maskuje, przez co efekt odświeżonego powietrza utrzymuje się zdecydowanie dłużej.

Ozonowanie firmy sprzątające i budowlane.

Ozonowanie jest idealnym uzupełnieniem sprzątania oferowanego przez firmy sprzątające. Wykorzystywane podczas sprzątania chemikalia niejednokrotnie przzyczyniają się do występowania uczulenia i podrażnień. Neutralizujące właściwości ozonu pozwalają wyeliminować resztki chemii wykorzystanej do sprzątania oraz niszczy drobnoustroje.

Ozonowanie w jakich branżach jest zalecane?

  • hotele, pensjonaty, motele
  • firmy sprzątające, budowlane, zajmujące się osuszaniem budynków
  • sklepy spożywcze, bary, restauracje, kawiarnie
  • komunikacja publiczna
  • transport spożywczy
  • chłodnie i magazyny
  • pośrednicy i agencje nieruchomości
  • ... oraz inne, gdzie czystość odgrywa priorytetową rolę

Jeżeli mają Państwo pytania uwagi wątpliwości zapraszamy do kontaktu z nami.

Gwarantujemy rozwianie wszelkich wątpliwości oraz zapraszamy do współpracy.