Ozonowanie dla placówek użyteczności publicznej oraz usługowych.

Ozon doskonale nadaje się do sterylizacji pomieszczeń szpitalnych, w przychodniach, salach chorych, przedszkolach. Doskonale sprawdza się w miejscach o dużej wigotności powietrza- baseny, spa, gabinety odnowy biologicznej, sauny, łaźnie itp.

Ozonowanie w placówkach usługowych.

Ozonowanie jako sprawdzony sposób denzyfekcji doskonale sprawdza się w sektorze usługowym w naszym kraju, a zwłaszcza w pomieszczeniach o wysokiej wigotności. Jak wiadomo, wysoka wilgotność sprzyja rozwojowi bakterii oraz grzybów przez co przebywanie w takich pomieszczeniach może odnieść odwrotny od zamierzonego skutek. Ozonowanie jestponad 50-krotnie skuteczniejsze i 3000 szybsze od chloru, a jego niewielkie stężenie w ciągu kilku minut zabija i niszczy wszystkie niebezpieczne związaki- organiczne oraz nieorganiczne.

Ozonowanie tzn. dezynfekcja oraz zapobieganie zakażeniom.

Realizujemy zlecenia w całym kraju, z zastosowaniem najnowocześniejszych urządzeń od polskich producentów. Zabieg ozonowania obiektu może trwać od 2 aż do 8 godzin, w zależności od kubatury. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz współpraca ze ośrodkami badawczymi, pozwala nam lepiej dopasować rozwiązania dla każdego klienta.

Ozonowanie w placówkach użyteczności publicznej.

Najważniejsze placówki, które powinny skorzystać z naszych usług to:

  • gabinety lekarskie, zabiegowe, odnowy biologicznej
  • żłobki, szkoły, przedszkola, czy ulecznie
  • kostnice, zakłady pogrzebowe
  • gabinety weterynaryjne
  • salony fryzjerskie, kosmetyczne oraz masażu
  • szpitale oraz przychodnie

Jeżeli mają Państwo pytania, uwagi, wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z nami.